İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

Masmavi Ege Deniz'inin yemyeşil ormanlarla birleştiği Bodrum artık dört mevsim yaşanabilecek büyük şehir zenginliğine sahip bir kıyı kasabası... Herkesin hayalini kurduğu bu güzellikleri yaşarken alışılagelen konfor ve kaliteden mahrum kalmamak için yaşanacak evi özenle seçmek huzurlu hayatı yakalamak amacıyla gereken ilk şartlardan biri günümüzde. Bodrum Kutup Yıldızı Gayrimenkul “mutlak müşteri memnuniyeti” ve “çözüm” odaklı 23 yıllık satış-pazarlama ve operasyon profesyonellerinden kurulu bir ekip ile gayrimenkul piyasasında, yatırımlarınıza yön vermektedir. Sektörel bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla Bodrum sevdalılarını, gelecekteki huzurlu ve mutlu yaşam alanlarına tek yetkili olduğu Reef Terrace Bodrumve Reef Port Bodrum projeleri ile kavuşturuyor.

Kutup Yıldızı Gayrimenkul, portföyünde bulunan Bodrum satılık ev ilanları, Reef Terrace Bodrum ve Reef Port Bodrum ilanlarıyla birlikte bir çok özel projede ihtiyaca uygun sunumları sizlerle paylaşarak aradığınız satılık ya da kiralık, her türlü gayrimenkul için size en doğru hizmeti sunuyor.

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlayan Bodrum Kutup Yıldızı Gayrimenkul; 12 farklı dil seçeneği sunan profesyonel web sitesi ve Sosyal Medya yönetimi ile aradığınız Bodrum satılık ev ilanları arasından tercih yapabilmeniz için en doğru platformları sizlere sunar. Sık sık güncellenen Instagram ve Facebook paylaşımları ile Bodrum satılık ev ilanları ve Reef Bodrum projelerindeki gelişmeleri ve değişimleri Bodrum sevdalıları ile paylaşır.

Tek yetkilisi olduğumuz Reef Terrace Bodrum evlerimizde , site sakinlerimize, Bodrum Kalesi’nden Gemi Yanaşma İskelesi’ne, değirmenlerden Kos Adası’na kadar nefes kesen bir manzara eşlik ediyor. Klasik Bodrum Mimarisinin modernize yüzüne sahip Reef Terrace Bodrum evlerinde tüm konutların yaşam alanları, deniz cephesi boyunca uzanan pencerelerden vazgeçilmez Bodrum Kale manzarası ile süsleniyor… Bodrum'un huzurlu hayatının, eşsiz manzarasının yanında modern sitemizde size konforlu bir hayat sunarken Bodrum'un renkli eğlence hayatına da yakın olmayı vadediyoruz. Reef Port Bodrum ise Bodrum Kalesi manzarası ile Bodrum’u ayaklarınızın altına seren en alt kotta denizle buluşan birbirinden özel dairelerimizle Bodrum'u yaz-kış yaşamak isteyen Bodrum severler için şehrin içinde, şehrin gürültüsünden uzak ayrıcalıklı bir yaşamı denizle buluşturuyor. 

Bodrum Kutup Yıldızı Gayrimenkul ekibi olarak, Bodrum’da yapacağınız tüm gayrimenkul yatırımlarında, genişportföyümüzde bulunan Bodrum satılık ev ilanları ile hizmetinizdeyiz. Güvenilir danışmanlık hizmeti almanız ve size uygun evi bulmamız için Bodrum'da bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Kurumsal
+90 252 313 4447

kutup-yildizi.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir