İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

22 yıllık satış-pazarlama ve operasyon tecrübemizle, hizmet sektöründe ve gayrimenkul piyasasında, müşteri memnuniyeti, çözüm ve sonuç odaklı faaliyet göstermiş profesyonellerin bir araya geldiği firmamız, bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla Bodrum sevdalılarını, gelecekteki huzurlu ve mutlu yaşam alanları ile buluşturmayı hedef almıştır.

 

Gayrimenkul ve Ticari Gayrimenkul konusunda teknik bilgimiz üst düzeydedir. Satış-pazarlama konusunda uzman profesyonellerimiz, konut veiş yerlerinin satışına veya kiralanmasına aracılık ederken, sürecin öncesinde ve sonrasında oluşabilecek olumsuzlukların üstesinden gelebilecek iş ve yaşanmışlık tecrübesine de sahiptir. Bodrum ve çevresinde, konut ya daiş yeri almak ve/veya kiralamak isteyen yerli ya da yabancı müşterilerimiz, kendilerine sunduğumuz çeşitli alternatifler arasından seçim yaparlar. Daha sonrasında ise iş akışını bizlere emanet ederler ve taşındıkları güne kadar, ekibimizin tecrübesinden faydalanırlar.


Bodrum'un en çok konut yatırımı yapılan ve projeleriyle dikkat çeken bölgelerinde kiralık ve satılık konut alternatiflerimiz ve inşaat projelerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını, isteklerine en uygun özelliklerde ve hesaplı biçimde eşleştiriyoruz. Projelerde, çok avantajlı fiyatlardan yararlanmanız için, satış ofislerini işleten firmamızla tanışın ve hayalinizdeki eve sahip olun. Müşteri memnuniyetini ilke edinen Kutup Yıldızı Gayrimenkul sizlere konut seçimlerinizde yardımcı olmaya hazırdır.

 


Kurumsal
+90 252 313 4447

kutup-yildizi.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir